Późno-styczniowy śnieg

Alaska, dn. 17.01.2012 r.

Drogi Święty… A z resztą mogę napisać przecież do Ciebie inaczej.

Cześć Bucu!

Z tej strony Jeremy. Na samym wstępie pragnę Cię pozdrowić, ale tylko dlatego, że wymaga tego etykieta. Cóż, przecież jak nie będę kulturalny to nie odczytasz tego listu. Zapewne wiesz, czemu do Ciebie piszę, ale żeby było jaśniej przedstawię Ci swe pretensje.

Otóż wypisywałem do Ciebie przez pierwszych kilkanaście lat mojego życia. Prosiłem o klocki Lego, gitarę, siostrę, a nawet o ciastka i mandarynki. Spełniałeś te prośby, bo jesteś przecież święty i masz moc! Ale stała się rzecz okropna… Od trzynastego roku życia błagam Cię o normalną rodzinę.. I co dostaję? Podbite oczy, siniaki na ciele i hektolitry łez. Normalne? Czyżbyś utracił swe moce? A może natura Twego problemu leży gdzie indziej? Sądzę, żeś łajdak i łgarz. Dzieci Ci piszą listy, a Ty obleśna kurwo robisz sobie dobrze przy tych wszystkich hymnach na Twą cześć. Czemu tak się zachowujesz? Czyżbyś był prekursorem ruchu pedofilów? A może założyłeś jakieś tajne stowarzyszenie? Ciężko Ci było pojawić się w tamtym dniu koło mnie, mojej rodziny i osób, które umierały? No pewnie, że tak! Lepiej było walić sobie konia i spuszczać się na pisane przez grzeczne dzieci listy.

Przejrzałem Cię. Na wylot. Jesteś po prostu skurwysynem, który był kiedyś księdzem i krzywdził ludzi. Ale Kościół, jak to Kościół musiał jakoś ukryć Twe niecne poczynania i uczynił Cię świętym. Dramaturgia Twej postaci jest doprawdy przytłaczająca. Splunąłbym Ci w twarz, gdybyś do mnie podszedł na ulicy.. W momencie, w którym spotkałbym Cię w ciemnym zaułku dostałbyś w mordę. Zejdź ze stołka, ustąp miejsca komuś dobremu.. Osobie, która wysłucha wszystkich i postara się chociaż im pomóc.

Bez poważania,

Jeremy.

Reklamy

About easyallstars

Do you really want to know something about me? There is nothing to talk about. I'm a normal guy from a small town. I love to listen a music, i hate to see a bad situations that happened to people. My life is like a word - i can create a new one in every moment of my life. I can recognize another one in you, maybe in you? Have a nice time with my blog. Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest easyallstars

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: