Jesień

Nadeszła jesień. Tak długo przeze mnie wyczekiwana, płacząca deszczem jesień. Przynosi mi melancholię. Dlaczego tak ją kocham? Bo jest. Nadeszła jesień. Po 9 miesiącach czekania w końcu ze mną jest. Wiem, że nie będzie to długotrwały związek, bo niebawem odejdzie. Jednak teraz jest. Zachować ją w swoim sercu chcę na jak najdłuższy okres czasu. Ale przecież po niej przyjdzie moja kochanka, zima.
Teraz jednak jest jesień. Złota, czerwona, brązowa, cudowna, piękna jesień. Wszystko dla niej i od niej. Wszystko przez nią i za nią. A mówią, że to taka smutna pora roku. Czy kiedykolwiek ktokolwiek widział inną kwartę roku mieniącą się tyloma barwami? A deszcz? Przecież w dżdżu obmywamy się z całego syfu, który nas otacza.
Pamiętam te czasy, kiedy łapałem cię za rękę i w najbardziej obfitym deszczu spacerowaliśmy. Pamiętam te czasy, gdy razem zrywaliśmy liście z drzew i podnosiliśmy kasztany z ziemi. Pamiętam:
P) porośnięte mchem kory drzew
Ł) łzy wylewane razem z tobą w smutnych chwilach
A) aranżacje utworów jakie razem tworzyliśmy
C) ciepło, jakie dawałem ci w zimne wieczory
Z) zaplatanie warkoczy przed wyjazdem do rodziców.
Wieczorem zawsze siadaliśmy przed gramofonem i puszczaliśmy pełne trzasków płyty winylowe twoich ulubionych wykonawców.

Schizofrenio ma.

Reklamy

About easyallstars

Do you really want to know something about me? There is nothing to talk about. I'm a normal guy from a small town. I love to listen a music, i hate to see a bad situations that happened to people. My life is like a word - i can create a new one in every moment of my life. I can recognize another one in you, maybe in you? Have a nice time with my blog. Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest easyallstars

One response to “Jesień

  • Olka

    Kurcze, Artek, uwielbiam Cię czytać. Nie czepiam się stylu, wiesz dlaczego? Bo styl bierze się z głowy, a przekaz z serca. A ja się kieruję w życiu sercem.
    Też kocham jesień. To taka pora roku, kiedy mogę spokojnie zły nastrój zrzucić na pogodę. Wtedy też jakoś lepiej brzmią moje ukochane, smutne piosenki. Ale uśmiechaj się, proszę, niezależnie od miesiąca czy pogody. Nie warto do końca zapomnieć się w tej jesiennej chandrze.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: