Niezałatwione sprawy

Nie spodziewałem się takiego obrotu spraw. Nie spodziewałem się tak nagłego, bolesnego rozstania. A przecież to wszystko miało wyglądać inaczej. Całkowicie. Miałaś być przy mnie do końca moich dni. Trzymać mnie za rękę, gdy będę umierał. Miałaś być.Jeszcze tyle nam zostało do zrobienia. Tyle wspaniałych chwil było przed nami. Wiem czemu tak jest, ale nie umiem dopuścić do siebie tych myśli. Nie potrafię. Moje łzy rozmywają atrament na papierze, po którym kreślę niezrozumiałe dla mnie wyrazy. Moje ciało drży na wspomnienie tych wszystkich chwil. Moje serce nie bije.
Czy to oznacza, że już nie spotkam Cię na mej drodze? Czy to oznacza, że jestem zimnym skurwysynem bez serca? Czy to….
Nie wiem, gdzie mam się teraz podziać. Nie wiem co zrobić z moją przeszłością, nie wspominając już teraźniejszości. Byłaś mi wszystkim, zostało wielkie nic.
Zastanawiałem się co byś zrobiła, gdybym wyszedł i nie wrócił. Gdybyś została sama, a na stole leżałaby kartka pisana roztrzęsionymi rękoma. Czy pytałabyś przechodniów, znajomych gdzie się podziewam? Czy starałabyś się mnie znaleźć? Wątpię. Teraz już wątpię we wszystko.
Nie wracasz. Wiem to dobrze.
Nie znajdziesz mnie. Zagubię się pośród deszczu, zginę we mgle. Nawet najbliżsi mnie nie zobaczą.
Kocham Cię najmocniej, niestety nie wracam.

Reklamy

About easyallstars

Do you really want to know something about me? There is nothing to talk about. I'm a normal guy from a small town. I love to listen a music, i hate to see a bad situations that happened to people. My life is like a word - i can create a new one in every moment of my life. I can recognize another one in you, maybe in you? Have a nice time with my blog. Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest easyallstars

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: