Kolejna dziwna noc

V
Upiłem się kolejny raz. Nie wiem czemu miałem ochotę na imprezę i urżnąłem się jak świnia. Byłaś tam ze mną i musiałem coś spierdolić. Jak zwykle po pijaku robię jakieś głupie rzeczy, mówię jeszcze gorsze. Chciałbym to naprawić, jednak nie wiem w jaki sposób. Jesteś Amy, jesteś blisko. I nie chcę tego stracić. Oddalasz się i znów przychodzisz. Ale jesteś.

*
Znów mi się śniłaś. Spałem słabo. Był jednak to najpiękniejszy sen jaki mogłem mieć. Widziałem oczyma wyobraźni jak spędzasz ze mną większość życia. Spędzaliśmy wspólnie każdy wieczór. Jesienią spacerowaliśmy z psem po parku. To było piękne, ale jak wszystko… Musiało się skończyć.

Reklamy

About easyallstars

Do you really want to know something about me? There is nothing to talk about. I'm a normal guy from a small town. I love to listen a music, i hate to see a bad situations that happened to people. My life is like a word - i can create a new one in every moment of my life. I can recognize another one in you, maybe in you? Have a nice time with my blog. Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest easyallstars

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: